Лимон

У кімнаті, де росте ця досить невибаглива рослина повітря та запах будуть на найвищому рівні, оскільки фітонциди будуть кружляти у вашому повітрі, освіжуючи та очищуючи його. У лимоні, який зірваний щойно з гілки набагато більше цілющих властивостей, а також смаку. Крім того, відомі такі корисні властивості лимону, як стимулювання апетиту, допомога у травленні, зниження рівня холестерину в крові, полегшення кольок і судом, тонізуюча дія. Чим корисний лимон ще? У цьому фрукті містяться пектин, терперин, ефірні масла і біофлавоноїди, які зміцнюють стінки капілярів, стимулюють циркуляцію лімфи, виробництво травних соків і ензимів у слизовій шлунку. Останнє сприяє тому, що організм краще засвоює кальцій і залізо.

Відома користь лимону – у використанні його як дезинфікуючого засобу для горла і порожнини рота. Однак щоб лимонний сік не завдав шкоди емалі зубів, зловживати полосканнями не варто.

Лимони у вазонах для вирощування у звичайних кімнатних умовах можна придбати у наших теплицях або он-лайн через розділ «Магазин».